Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry strzelanki / Galaxy Warriors


strzałka enter   / Typy gier / Strzelanki arcade widok z góry / Galaxy Warriors

Galaxy Warriors

Liczba zagrań:

144

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,00 (2)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry            Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           


Sterowanie

Myszka


gra na telefon
Opis gry

Uczestnicz w dynamicznych, pełnych akcji bitwach kosmicznych. Strzelaj do statków wroga i unikaj ich pocisków. Zbieraj monety, za które nabędziesz udoskonalenia swojego statku. Podczas walki zbieraj bonusy w postaci m.in. tarcz, potężnych laserów, dodania kolejnego strumienia broni i magnesu przyciągającego same dobroci. Bonusy działają do końca bieżącego sektora, natomiast ulepszenia dokonane w sklepie mają wpływ trwały. Ulepszenia te wpływają również na czas działania zbieranych bonusów. Dostać się do sklepu możesz po całkowitym zniszczeniu twojego statku. Jednak grę zaczniesz w sektorze, w którym cię zabito.


Strzelanki arcade widok z góry - podobne gry

B29 Assault
B29 Assault
Popularność: 1438
Ocena: 4.22 (9)
Strzelanki
Gry_klawiatura_mysz
Zasiadasz za sterami potężnie uzbrojonego myśliwca i strącasz maszyny wroga. Od czasu do czasu przyjdzie Ci się zmierzyć z silnym bossem.

B29 Assault

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(1438)
Sky Warrior
Sky Warrior
Popularność: 2298
Ocena: 3.8 (10)
Strzelanki
Gry_mysz
Leć i strzelaj do wrogich jednostek. Niszcz budynki nieprzyjaciela. Po drodze zbieraj przydatne udoskonalenia broni oraz rakiet. Będziesz miał także do czynienia z wieloma bossami.

Sky Warrior

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
(2298)
Zenon Mega Blast
Zenon Mega Blast
Popularność: 2792
Ocena: 3.9 (10)
Strzelanki
Gry_klawiatura_mysz
Przyzwoita, dynamiczna strzelanka kosmiczna. Wiele rodzajów broni i poziomów ich udoskonaleń. Bossowie więksi i mniejsi. Zbieraj paczki ze zdrowiem i uzbrojeniem po drodze.

Zenon Mega Blast

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(2792)
Frantic
Frantic
Popularność: 476
Ocena: 4.4 (5)
Strzelanki
Gry_klawiatura_mysz
Strzelanka arcade z możliwością rozbudowy statku. Leć i eliminuj wrogie jednostki. Zbieraj po nich monety, za które udoskonalisz swój statek lub wyposażysz go w nowe elementy.

Frantic

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(476)
Republic Ace
Republic Ace
Popularność: 1808
Ocena: 4.42 (19)
Strzelanki
Gry_klawiatura
Gra w klimatach Gwiezdnych Wojen. Leć statkiem i strzelaj do wszystkich obiektów, mogących Cię zniszczyć. Po drodze zbieraj ulepszenia do broni podstawowej i drugorzędnych, a także elementy mocy, za pomocą których wyczyścisz sobie ekran z nieprzyjaciół gdyby sytuacja zrobiła się gorąca.

Republic Ace

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(1808)
Notebook Wars 2
Notebook Wars 2
Popularność: 882
Ocena: 4 (14)
Strzelanki
Gry_klawiatura_mysz
Lataj i strzelaj do wszystkiego co się rusza w tej kolorowej grze z ręcznie rysowaną grafiką. Kupuj lepsze obiekty latające, które będą posiadały większy pancerz, szybkość poruszania się i więcej slotów na broń.

Notebook Wars 2

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(882)
Pokaż wszystkie gry typu strzelanki arcade widok z góry

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia - Copyright 2010