darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ukryte obiekty / Frozen Valley


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Frozen Valley

Frozen Valley

Liczba zagrań:

1490

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,68 (28)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Słońce zachodzi w chłodny, zimowy dzień. Światło w lesie ma spokojną, stonowaną, niebieskawą poświatę. Jednak niech nie zwiedzie cię ten uroczy widok. Stoisz przy wejściu do zamarzniętego lasu. Drzewa naokoło ciebie są niewyobrażalnie wysokie. Wydają się dotykać nieba. Na każdym kroku możesz się poślizgnąć i zginąć w przepaści. Nikt tutaj się prawie nie zapuszcza ze względu na niebezpieczeństwa czyhające niemal przy każdym drzewie. Ziemia jest tak mocno zamarznięta, że mało prawdopodobnym staje się nigdzie nie upaść. Jeszcze chyba nikt, kto się tu zapuścił, nie przeżył przejścia przez to mało przyjazne miejsce. Jednak zamarznięty las posiada pewną lokalizację, pełną rzadkich i cennych klejnotów.

Donna, Emily i Carol są trzema kobietami, wybranymi, by znaleźć klejnoty i amulety z Zamarzniętej Doliny. Krwisto czerwone rubiny, szafiry i topazy są bardzo dobrze schowane pod lodem. Kobiety są gotowe do podjęcia ryzyka, związanego z tym skrajnie niebezpiecznym, polarnym miejscem, by wydobyć spod grubej warstwy lodu najcenniejsze ze znalezisk.Znajdź obiekty - podobne gry

Dawn of Silence

Dawn of Silence

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1390)
Cruel Revenge

Cruel Revenge

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(1356)
The Unseen World

The Unseen World

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2399)
Castle Labyrinth

Castle Labyrinth

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1623)
Culinary Romance

Culinary Romance

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2001)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010