darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Klondike

Gry / Gry karciane / Freecell Solitaire


strzałka enter   / Typy gier / Pasjans / Freecell Solitaire

Freecell Solitaire

Liczba zagrań:

10252

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,77 (122)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Cel gry to umieszczenie całej talii w czterech stosach u góry po prawej. Umieszczać tam można karty w kolejności rosnącej od Asa na Królu kończąc. Muszą być w tym samym kolorze. Aby tego dokonać najpierw trzeba uporządkować stół. Możesz kłaść kartę lub stos kart na inną w kolejności malejącej. Karta ta również musi mieć przeciwny kolor w rozumieniu czarny lub czerwony. U góry po lewej znajdują się 4 miejsca rezerwowe. Można tam położyć dowolną kartę. Musisz nimi umiejętnie zarządzać, ponieważ może dojść do sytuacji, że wykorzystasz wszystkie pola i nie będzie już żadnego ruchu na stole do wykonania.

Uwaga! Jeśli przenosisz stosy kart, to pamiętaj, że jednocześnie możesz przenieść stos z tyloma kartami ile wynosi liczba wolnych pól rezerwowych plus jeden. Czyli jeśli liczba pól rezerwowych wynosi 2, możesz przenieść stos złożony maksymalnie z 3 kart.

Możesz użyć maksymalnie 3 cofnięć w grze. Jeśli zrestartujesz stół, zagrasz z tym samym układem kart. Żeby otrzymać inny układ, wyjdź do menu i rozpocznij jeszcze raz.

Przycisk Wybierz Poziom oznacza tak naprawdę wybierz układ. Możesz dzięki temu zagrać na tym samym rozdaniu lub znaleźć jakieś wyjątkowo interesujące, z którym warto się zmierzyć.Pasjans - podobne gry

All In One Solitaire

All In One Solitaire

serce caleserce caleserce caleserce polserce puste
(4602)
Pyramid Mahjong Solitaire

Pyramid Mahjong Solitaire

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(6609)
Flower Solitaire

Flower Solitaire

serce caleserce caleserce caleserce 14serce puste
(5406)
Halloween Solitaire

Halloween Solitaire

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(10998)
Discover Europe

Discover Europe

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(5278)
Pokaż wszystkie gry typu pasjans

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

Dodano: 2018-07-14 - 22:29 przez majcu37

Gra całkiem fajna, ale ja polecam tę grę:=====>>>>> avalter.tk <<<<<===== Super giera online, polecam zarejestrować się i dodać mnie do znajomych mój nick: majcu37

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010