Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry logiczne / Forest Match


strzałka enter   / Typy gier / Trzy w jednej linii / Forest Match

Forest Match

Liczba zagrań:

44084

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,24 (37)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry            Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


gra na telefon
Opis gry

Gra trzy w jednej linii w leśnym wydaniu. Dopasuj maliny, jagody, muchomorki i inne leśne przedmioty, by wypełnić cel poziomu w ograniczonej ilości ruchów. Twórz linie składające się z czterech elementów, pięciu w linii, bądź pięciu w kształcie litery L lub T, żeby otrzymać wybuchający bonus. Najmocniejsze są wybuchy otrzymane przez połączenie ze sobą dwóch bonusów. Taka kombinacja, zwłaszcza złożona z wartościowych bonusów, wytworzonych z pięcioelementowych dopasowań szybko przybliży cię do wypełnienia celu poziomu. Na coraz dalszych poziomach będziesz potrzebować coraz więcej umiejętności dopasowywania, gdyż pojawi się wiele przeszkadzających rzeczy na planszy. Staraj się przechodzić każdą z rund zbierając wszystkie trzy gwiazdki.


Trzy w jednej linii - podobne gry

Aqua Blitz
Aqua Blitz
Popularność: 17222
Ocena: 3.55 (20)
Logiczne
Gry_mysz
Podwodna układanka 3 w 1 linii. Uzyskuj połączenia prowadzące do realizacji celu każdego poziomu w ograniczonej ilości ruchów. Twórz wzmocnione morskie elementy, które po aktywacji spowodują potężny wybuch.

Aqua Blitz

serce caleserce caleserce caleserce polserce puste
(17222)
Candy Rain 2
Candy Rain 2
Popularność: 5709
Ocena: 4.12 (8)
Logiczne
Gry_mysz
Kolorowa gra typu 3 w 1 linii z mnóstwem cukierków. Realizuj podane cele danej planszy. Masz na to ograniczoną ilość ruchów. Staraj się dopasowywać elementy, tworząc linie lub układy złożone z trzech, albo nawet z czterech i z pięciu cukierków.

Candy Rain 2

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(5709)
My Little City
My Little City
Popularność: 42916
Ocena: 4.31 (49)
Logiczne
Gry_mysz
Klasyczna gra 3 w 1 linii z motywami budowlanymi. Wypełniaj wszystkie cele poziomu likwidując kaski, farby, okna, baterie, kanistry i inne elementy remontowe.

My Little City

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(42916)
Temple Jewels
Temple Jewels
Popularność: 5282
Ocena: 3.69 (13)
Logiczne
Gry_mysz
Przechodź kolejne plansze w klasycznej grze 3 w 1 linii. Będą tu poziomy z kwadratami i heksagonalne z sześciokątami. Celem jest wyczyszczenie wszystkich zaznaczonych pól.

Temple Jewels

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
(5282)
Sweet Candies
Sweet Candies
Popularność: 10874
Ocena: 4.69 (16)
Logiczne
Gry_mysz
Przesuwaj lizaki względem siebie i otrzymuj horyzontalne, bądź wertykalne linie z minimum trzech lizaków tego samego koloru. Gdy w jednym dopasowaniu usuniesz więcej niż trzy elementy, na planszy pojawi się bonus.

Sweet Candies

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(10874)
Candy Rain 3
Candy Rain 3
Popularność: 4631
Ocena: 4.2 (10)
Logiczne
Gry_mysz
Kombinuj z cukierkami, by uzyskać linię z trzech tego samego koloru. Jeśli zdołasz uzyskać więcej niż trzy w jednym dopasowaniu, otrzymasz nagrodę w postaci mnóstwa punktów i dodatkowego wybuchającego bonusa, jaki pojawi się na planszy.

Candy Rain 3

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(4631)
Pokaż wszystkie gry typu trzy w jednej linii

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze

Komentarze
strzałki komentarze

Dodano: 2018-12-04 - 08:05 przez Fafik

Tu raczej nie wywalają za negatywne komentarze co do gier, wiem, bo sam napisałem już nie jeden. Pewnie kogoś mocno zbluzgałaś lub napisałaś mnóstwo niecenzuralnych słów! Też bym cię wywalił :)

Dodano: 2018-05-14 - 20:48 przez gosia

Napisałam negatywny komentarz i teraz zablokowali mnie, zadna gra mi sie nie otwiera, a na męża laptopie tak. Ale świnie w tej klikarni, trzeba ich tylko chwalic? bo jak ktos osmieli się skrytykować to blokują go.Wstyd, nie macie godności ani honoru.

Dodano: 2018-03-14 - 16:29 przez tina

15 sekund gry, 30 sek reklam. To chyba nie jest w porządku? To traktowanie tych co graja tylko jak narzędzi do zbijania przez was kasy. Wstyd, trochę człowieczeństwa wam nie zaszkodzi.

Dodano: 2018-03-13 - 20:57 przez ola

Wielkie oszustwo, napisałam negatywny komentarz i nie wydrukowali go.

Dodano: 2018-03-09 - 13:14 przez tullia

świetna gra,,brawo,,,,

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia - Copyright 2010