darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry logiczne / Forest Match


strzałka enter   / Typy gier / Trzy w jednej linii / Forest Match

Forest Match

Liczba zagrań:

38832

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,31 (35)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Gra trzy w jednej linii w leśnym wydaniu. Dopasuj maliny, jagody, muchomorki i inne leśne przedmioty, by wypełnić cel poziomu w ograniczonej ilości ruchów. Twórz linie składające się z czterech elementów, pięciu w linii, bądź pięciu w kształcie litery L lub T, żeby otrzymać wybuchający bonus. Najmocniejsze są wybuchy otrzymane przez połączenie ze sobą dwóch bonusów. Taka kombinacja, zwłaszcza złożona z wartościowych bonusów, wytworzonych z pięcioelementowych dopasowań szybko przybliży cię do wypełnienia celu poziomu. Na coraz dalszych poziomach będziesz potrzebować coraz więcej umiejętności dopasowywania, gdyż pojawi się wiele przeszkadzających rzeczy na planszy. Staraj się przechodzić każdą z rund zbierając wszystkie trzy gwiazdki.Trzy w jednej linii - podobne gry

Aqua Blitz

Aqua Blitz

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
(14910)
Candy Rain 2

Candy Rain 2

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(5230)
My Little City

My Little City

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(38620)
Temple Jewels

Temple Jewels

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
(4862)
Sweet Candies

Sweet Candies

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(9492)
Pokaż wszystkie gry typu trzy w jednej linii

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze
strzałki komentarze

Dodano: 2018-12-04 - 08:05 przez Fafik

Tu raczej nie wywalają za negatywne komentarze co do gier, wiem, bo sam napisałem już nie jeden. Pewnie kogoś mocno zbluzgałaś lub napisałaś mnóstwo niecenzuralnych słów! Też bym cię wywalił :)

Dodano: 2018-05-14 - 20:48 przez gosia

Napisałam negatywny komentarz i teraz zablokowali mnie, zadna gra mi sie nie otwiera, a na męża laptopie tak. Ale świnie w tej klikarni, trzeba ich tylko chwalic? bo jak ktos osmieli się skrytykować to blokują go.Wstyd, nie macie godności ani honoru.

Dodano: 2018-03-14 - 16:29 przez tina

15 sekund gry, 30 sek reklam. To chyba nie jest w porządku? To traktowanie tych co graja tylko jak narzędzi do zbijania przez was kasy. Wstyd, trochę człowieczeństwa wam nie zaszkodzi.

Dodano: 2018-03-13 - 20:57 przez ola

Wielkie oszustwo, napisałam negatywny komentarz i nie wydrukowali go.

Dodano: 2018-03-09 - 13:14 przez tullia

świetna gra,,brawo,,,,

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010