darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ukryte obiekty / Forbidden Road


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Forbidden Road

Forbidden Road

Liczba zagrań:

2288

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,66 (29)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

To wspaniały dzień na odrobinę tajemnicy. Może nie jesteś osobą, która wierzy w przepowiednie oraz zjawiska paranormalne, ale wiedz, że fantazje nie sprawią ci krzywdy. Wróżby i przepowiednie mogę być naprawdę interesujące i sprawić wiele radości.

Niektórzy ludzie w chwilach zwątpienia zwracają się o pomoc do wróżek i dzięki nim znajdują wiele odpowiedzi na trapiące ich problemy. Lavinia jest wróżką, która mieszka w odizolowanej od świata wiosce, na szczycie góry.

Naszym graczem jest zbłąkany wędrowiec, który dotarł do wioski wróżki korzystając z zakazanej drogi. Lavinia spotyka go i nakazuje, by natychmiast z niej uciekał, ponieważ wioska ta skrywa wiele niebezpieczeństw. Jednakże, by móc bezpiecznie opuścić wioskę, gracz musi odpowiedzieć na 5 pytań (zagadek), które zada mu Lavinia. Możesz nie chcieć prosić o informacje na temat swojej przyszłości od dziwnej pani, która myśli, że dużo wie o Tobie. Jednak na pewno chcesz uciec z tego miejsca i poczuć się znowu wolnym.Znajdź obiekty - podobne gry

Dressed in Fear

Dressed in Fear

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1532)
Treasure of the Trinity

Treasure of the Trinity

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(1312)
The Alchemists Tower

The Alchemists Tower

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(1863)
Flowers After Rain

Flowers After Rain

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1949)
The Ghost Bride

The Ghost Bride

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2057)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010