darmowe gry online
gry online logo menu1 menu2 menu3 menu4 menu5
Kategorie

Goodgame Empire Zamek

Gry / Gry strategiczne Gry rpg / Flash's Bounty


Flash's Bounty

Liczba zagrań:

680

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,54 (13)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze pol

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka
wsad lub strzałki: poruszanie się

Gry klawiatura i mysz


Opis gry

Przemieszczaj się wraz ze swoją armią po niebezpiecznych krainach. Zapoznawaj się z questami w różnych miejscach i wypełniaj je. Głównym questem jest zdobycie na północnej wyspie miecza jednorożca. Zgarniaj skarby. Decyduj czy chcesz wziąć z nich złoto, czy rozdystrybuować je pomiędzy żołnierzami swojej armii. Jeśli zrobisz to drugie, zwiększysz swoje umiejętności przywódcze bohatera, dzięki którym będzie mógł dowodzić większą liczbą jednostek. Walcz z grupkami bandytów, bądź wojskami. Gdzieniegdzie napotkasz na budynki lub obiekty specjalne, szkolące jednostki. Możesz je tam kupić za odpowiednią sumę złota. W innych budynkach nauczysz się jakiegoś zaklęcia. Twój bohater ciągle zbiera doświadczenie i rozwija się. Gdy przejdzie na nowy poziom, wybierz jedną z dwóch cech jaką chcesz rozwinąć.

Po drodze możesz znaleźć cenne artefakty, które zwiększają cechy twojego bohatera. Zobacz na jego ikonce u góry po lewej wszystkie jego artefakty, efekty, jakie dają oraz ogólne statystyki, poziom i umiejętności.

Możesz dojść na kraniec bieżącej krainy i przejść do innej. Musisz jednak wpierw posiadać do niej mapę.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę
Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z grami online przesyłanymi przez użytkowników. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia - Copyright 2010