darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Goodgame Empire

Gry / Gry strategiczne Gry rpg / Flash's Bounty

Flash's Bounty

Liczba zagrań:

751

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,57 (14)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze pol

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka
wsad lub strzałki: poruszanie się

Gry klawiatura i mysz


Opis gry

Przemieszczaj się wraz ze swoją armią po niebezpiecznych krainach. Zapoznawaj się z questami w różnych miejscach i wypełniaj je. Głównym questem jest zdobycie na północnej wyspie miecza jednorożca. Zgarniaj skarby. Decyduj czy chcesz wziąć z nich złoto, czy rozdystrybuować je pomiędzy żołnierzami swojej armii. Jeśli zrobisz to drugie, zwiększysz swoje umiejętności przywódcze bohatera, dzięki którym będzie mógł dowodzić większą liczbą jednostek. Walcz z grupkami bandytów, bądź wojskami. Gdzieniegdzie napotkasz na budynki lub obiekty specjalne, szkolące jednostki. Możesz je tam kupić za odpowiednią sumę złota. W innych budynkach nauczysz się jakiegoś zaklęcia. Twój bohater ciągle zbiera doświadczenie i rozwija się. Gdy przejdzie na nowy poziom, wybierz jedną z dwóch cech jaką chcesz rozwinąć.

Po drodze możesz znaleźć cenne artefakty, które zwiększają cechy twojego bohatera. Zobacz na jego ikonce u góry po lewej wszystkie jego artefakty, efekty, jakie dają oraz ogólne statystyki, poziom i umiejętności.

Możesz dojść na kraniec bieżącej krainy i przejść do innej. Musisz jednak wpierw posiadać do niej mapę.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

Dodano: 2018-07-15 - 08:27 przez majcu37

Gra całkiem fajna, ale ja polecam tę grę:=====>>>>> avalter.tk <<<<<===== Super giera online, polecam zarejestrować się i dodać mnie do znajomych mój nick: majcu37

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010