darmowe gry online
gry online logo menu1 menu2 menu3 menu4 menu5
Kategorie

Wiejskie życie

Gry / Gry rpg / Finn and Bones


Finn and Bones

Liczba zagrań:

2020

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Aktualna ocena: 4,49

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze pol

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekmini               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Zabawny RPG w przyjemnej atmosferze. Pomóż naszemu bohaterowi uratować swojego przyjaciela, psiaka. Walcz w lochach z kościotrupami, by dotrzeć w końcu do 25 poziomu i pokonać potężnego szkieletowego maga. Zdobywaj przedmioty i bronie z pola bitwy. Miksuj wszystko co popadnie, by z połączenia dwóch elementów otrzymać coś naprawdę świetnego. Jeśli zdobywasz broń, tarczę lub amulet, to są one oznaczone maksymalną ilością dopełnienia. Świadczy to o klasie przedmiotu. Są cztery podstawowe cechy bohatera: zdrowie, atak, obrona (zmniejszenie zadawanych obrażeń podczas ataku na Ciebie) i szczęście (zwiększenie prawdopodobieństwa zadania ataków krytycznych oraz blokowania ataku na Ciebie). Szukaj na mapie poziomów oznaczonych gwiazdką, które mogą okazać się nieco trudniejsze od normalnych, jednak po zwycięstwie masz większą szansę na otrzymanie jakiegoś wyjątkowego przedmiotu. Co jakiś czas dostępne są poziomy specjalne. Są one trudniejsze niż walka z samym bossem na końcu, ale można na nich zdobyć coś unikalnego. Sprawdzaj grę co kilka dni, by zobaczyć, czy nowy poziom specjalny jest już dostępny.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę
Komentarze
strzałki komentarze

Dodano: 2014-04-02 - 14:49 przez marcuio

super gry tu so

Dodano: 2014-02-05 - 16:50 przez dama

fajna gra

Dodano: 2013-12-07 - 21:49 przez MrQtaz

Proszę o dodanie nowych poziomów :P

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z grami online przesyłanymi przez użytkowników. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia - Copyright 2010