darmowe gry online
Gry online logo święta gry świąteczne
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Klondike

Gry / Gry platformowe / Escap3

Escap3

Liczba zagrań:

481

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 5,00 (4)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

strzałki: poruszanie się, skakanie
Spacja: skakanie
Spacja (przytrzymaj około 3 sekund): rozdzielenie się
H: pomoc

Gry klawiatura


Opis gry

Steruj ludzikiem, którego dusza została tchnięta w ziemię. Ludzik składa się z trzech części. Po przytrzymaniu klawisza spacji, zostanie rozdzielony i każda z części będzie mogła rozpocząć własne życie. Ta właściwość ułatwi naszemu stworkowi uporanie się ze wszystkimi napotkanymi po drodze przeszkodami, zwłaszcza, że każda z jego trzech części posiada inne właściwości.

Cały stworek potrafi rozbijać zagradzające drogę ściany, jednak nie może skakać. Po rozdzieleniu jego głowa potrafi unosić się w powietrzu i pokonywać dzięki temu platformy znajdujące się w znacznej odległości od siebie. Jego tułów potrafi wytworzyć wystarczający ciężar, by uruchomić windę. Natomiast jego nogi składają się z wielkiego oka, które potrafi oświetlić najmroczniejsze zakamarki gry. Poszczególne części zyskują swoje niepowtarzalne cechy dopiero po zetknięciu albo z wodą, albo ze światłem. Jedno z tych dwóch mediów dodaje im te cechy, bądź też je niweluje.

Jeśli po rozłożeniu ludzika na części chcesz użyć innego jego fragmentu, dotknij go z boku, by go ożywić. Jeśli chcesz skompletować całego ludzika, umieść części jedna na drugiej.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010