darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ukryte obiekty / Dressed in Fear


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Dressed in Fear

Dressed in Fear

Liczba zagrań:

1532

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,75 (12)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Niektóre opuszczone miejsca są obarczone straszną historią. Sprawia ona, że przebywając w nich masz uczucie nawiedzenia lub zauważasz jakąś aktywność paranormalną. Niektóre przerażające i opuszczone miejsca zaczynają żyć swoim własnym życiem budząc lęk. Oczywiście przynajmniej w twojej wyobraźni.

Wybierz się z nami na rodzinną farmę Kayli, znajdującą się na samym końcu dzielnicy. Kayla mieszka tu i prowadzi farmę wraz z rodzicami. Chcąc dostać się do farmy musimy minąć opuszczony dom. Posiadłość ta jest bardzo przerażająca, a przechodząc obok niej, odczuwa się bardzo złe wibracje. Kayla każdego dnia musi przejść obok tego domu, co powoduje u niej wiele strachu i dreszczy. Kayla nie wierzy w duchy i dlatego pragnie dowiedzieć się, co naprawdę dzieje się w opuszczonym domu. Tajemnica znajdująca się za murami bardzo przykuła jej uwagę. Wraz z rodzicami rozpoczyna dochodzenie w sprawie opuszczonej nieruchomości.Znajdź obiekty - podobne gry

Treasure of the Trinity

Treasure of the Trinity

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(1312)
The Alchemists Tower

The Alchemists Tower

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(1863)
Flowers After Rain

Flowers After Rain

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1949)
The Ghost Bride

The Ghost Bride

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2057)
Tasty Cooking

Tasty Cooking

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1307)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010