darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Goodgame Empire

Gry / Gry ekonomiczne / D.E.E.P.

D.E.E.P.

Liczba zagrań:

379

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,00 (2)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik

P R O P O Z Y C J A   D O B R E J   G R Y

P R O P O Z Y C J A   D O B R E J   G R Y


Sterowanie

strzałki lub wsad: poruszanie się
I: ekwipunek
M: minimapa

Gry klawiatura


Opis gry

Kop głęboko w poszukiwaniu cennych minerałów i surowców. Im głębiej zejdziesz, tym cenniejsze kruszce znajdziesz. Jednak nie będzie to takie proste. Zanim będziesz mógł kopać długo i głęboko, musisz wyposażyć swój pojazd w nowoczesne i drogie udoskonalenia. U góry masz budynki, w których możesz kupować ulepszenia, napełniać bak do pełna paliwem, zobaczyć swoje osiągnięcia, kupić jakiś przydatny gadżet na bazarze itd. W rafinerii sprzedajesz cały swój urobek.

Staraj się zawsze powrócić na powierzchnię, zanim skończy ci się paliwo. Ściągnięcie cię z podziemi obciąży nieco twoje konto. No chyba, że posiadasz teleport z bazaru, który przeniesie cię tam od razu. Kup lepsze wiertła, by przewiercać się przez różnego typu przeszkody. Większy zbiornik paliwa i ładownia pozwolą ci z kolei na kopanie dłużej i zebranie większej ilości surowców. Im dalej wgłąb ziemi, tym większa temperatura. Dlatego ważny jest dobry system chłodzący, pozwalający na przebywanie na znacznych głębokościach bez przegrzewania się pojazdu.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010