darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ukryte obiekty / Cruel Revenge


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Cruel Revenge

Cruel Revenge

Liczba zagrań:

1356

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 5,00 (5)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Wczesnym porankiem Emily obudziła się i zaczęła swoje rutynowe czynności, by przygotować się do wyjścia do pracy. Gdy zeszła na parking i chciała wsiąść do samochodu, zauważyła, że ktoś majstrował przy hamulcach. Emily zauważyła ciemny płyn wyciekający z samochodu. Wezwała pomoc drogową, by zabrała auto do mechanika. Ten zaś powiedział jej, że przewody hamulcowe zostały przecięte.

Emily wezwała detektyw Donnę. Trzeba się dowiedzieć kto próbował zabić Emily. Mimo tego, że bohaterka przeżyła i nic jej nie jest, to nadal jest to próba morderstwa. Dlatego ktoś musi być za to odpowiedzialny. Ktoś komu postawi się zarzuty.

Wszystkie dowody wskazują na Melisę, starą przyjaciółkę Emily. Obie chodziły do tej samej szkoły wyższej. Może zatem to zemsta za jakieś niedokończone sprawy z tamtej szkoły? Jeśli detektyw Donna udowodni, że to Melisa, oskarży ją o usiłowanie zabójstwa.Znajdź obiekty - podobne gry

The Unseen World

The Unseen World

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2399)
Castle Labyrinth

Castle Labyrinth

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1623)
Culinary Romance

Culinary Romance

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2001)
The Master of Riddles

The Master of Riddles

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(1797)
Frozen Treasure

Frozen Treasure

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1521)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010