darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry logiczne / Crazy Zoo


strzałka enter   / Typy gier / Trzy w jednej linii / Crazy Zoo

Crazy Zoo

Liczba zagrań:

8665

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,43 (7)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze pol

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Przestawiaj głowy zwierzaków, by uzyskać poziome lub pionowe linie z przynajmniej trzech takich samych głów. Jeśli usuniesz z jednym ruchem więcej, niż trzy głowy, otrzymasz bonus. Przechodź na kolejne poziomy w trybie przygody Adventure, bądź zagraj w pojedynczy poziom na czas Time dla pobicia rekordu. W trybie Adventure masz limitowaną ilość ruchów, które musisz wykorzystać na wypełnienie wszystkich zadań poziomu. W grze ważne jest posiadanie dobrego zwierzaka, który nie tylko doda ci więcej pieniędzy i punktów po zakończeniu rundy, ale również w czasie gry co jakiś czas będzie zamieniał zwykłe głowy w bonusy. Najlepszym zwierzakiem jest pies. Zwierzę możesz kupić w sklepie, jako prezent w paczce, bądź zainwestować pewną kwotę pieniędzy, lub diamentów w jego wyklucie z jaja. Udoskonalaj swoje zwierzę, by przechodziło na wyższe poziomy. W tym celu musi ono pochłonąć inne posiadane przez ciebie zwierzaki. Nie zapomnij zajrzeć od czasu do czasu w listę swoich osiągnięć, by odebrać za nie nagrody.Trzy w jednej linii - podobne gry

Jewelish

Jewelish

serce caleserce caleserce caleserce polserce puste
(3622)
Match 3 Classic

Match 3 Classic

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(3748)
Momo Pop

Momo Pop

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(9811)
Jewel Explode

Jewel Explode

serce caleserce caleserce caleserce pusteserce puste
(4456)
Hexagone

Hexagone

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
(7643)
Pokaż wszystkie gry typu trzy w jednej linii

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

Dodano: 2017-07-24 - 18:21 przez tullia

bardzo przyjemna gra,,super grafika..........proszę o więcej.......

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010