darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry strzelanki / City Siege 2 Resort Siege

City Siege 2 Resort Siege

Liczba zagrań:

3358

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,57 (129)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze pol

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka: celowanie i strzelanie
wsad: poruszanie się
1-5: wybór jednostek

Gry klawiatura i mysz


Opis gry

Uwolnij wszystkich zakładników i VIP-ów, którzy są przetrzymywani przez terrorystów. Użyj do tego swojego doborowego oddziału komandosów. Jednostki kupujesz sam za otrzymane przez rząd fundusze po udanej akcji. Zbieraj gwiazdki, by użyć ich do awansowania żołnierza na wyższy stopień wojskowy, co skutkuje zwiększeniem jego punktów zdrowia. Na mini-mapie zaznaczono wszystkich wrogów na czerwono, VIP-ów i cywilów na szaro-zielono, a gwiazdki na pomarańczowo. Za każdą śmierć niewinnego człowieka na placu walki, nieważne czy spowodowaną przez Ciebie, przez terrorystów, czy też przez niekontrolowane wybuchy - dostajesz karę pieniężną w postaci wypłacenia odszkodowania rodzinom. Nieudane misje kończą się więc często deficytem w Twoim budżecie. Żeby otrzymać za poziom złoty medal, musisz uratować wszystkich cywili i VIP-ów (wystarczy, że pozostaną nietknięci na planszy do końca misji), zabić wszystkich terrorystów i zebrać wszystkie gwiazdki.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze
strzałki komentarze

Dodano: 2012-01-14 - 12:18 przez ????

fajne ale trójka lepsza daje i tak 5/5 a trójce 6/6

Dodano: 2011-07-10 - 22:12 przez ffffffffffffff

ja mam 123

Dodano: 2011-07-04 - 21:04 przez 7uy

super 5/5

Dodano: 2011-05-25 - 21:26 przez tobiasz

super gra mam 90000mi

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010