darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry logiczne / Cave Quest


strzałka enter   / Typy gier / Trzy w jednej linii / Cave Quest

Cave Quest

Liczba zagrań:

13783

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 3,65 (26)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34serce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Nasza bohaterka Izabela odebrała wiadomość telefoniczną. Jej brat Gabriel zniknął w górach w poszukiwaniu górskich duchów. Na pomoc wyruszyli rodzice Izabeli i Gabriela. Niestety, słuch po nich również zaginął. Żaden z mieszkańców wioski nie wyruszy w góry, by ich szukać z obawy na duchy gór. Lokalna opowieść głosi, że duchy te strzegą wejścia do ukrytego zamku na śnieżnych szczytach. Nikt jeszcze nigdy stamtąd nie powrócił.

Przesuwaj elementy w pionie lub poziomie, by stworzyć linię złożoną z przynajmniej trzech takich samych elementów i pomóc tym samym Izabeli i jej przyjacielowi Mike'owi przedostać się po ich ścieżce. Jeśli napotkacie na drodze lodową zaporę, bądź inne przeszkody w postaci poziomu z likwidowaniem kwadratów lodowych, lub innych elementów, trzeba je będzie wszystkie rozbić, by przedostać się dalej. Każdy poziom ma ograniczony czas na wypełnienie jego celu. Poziomy bywają różne. Od oczyszczania ścieżek dla bohaterów po walkę w duchami, w której trzeba pokonać je odbierając im posiadaną liczbę punktów zdrowia. Sprawdź czy uda ci się dowiedzieć czegoś o swojej rodzinie i tajemnicy duchów, którą kryją przepastne góry. Gra przeglądarkowa posiada tylko kilka poziomów. Pełna wersja jest tylko do kupienia.Trzy w jednej linii - podobne gry

Candy Rain

Candy Rain

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
(6220)
Forest Match

Forest Match

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(41398)
Aqua Blitz

Aqua Blitz

serce caleserce caleserce caleserce polserce puste
(16014)
Candy Rain 2

Candy Rain 2

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(5460)
My Little City

My Little City

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(40756)
Pokaż wszystkie gry typu trzy w jednej linii

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010