Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ukryte obiekty / Catching a Thief


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Catching a Thief

Catching a Thief

Liczba zagrań:

829

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,20 (5)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry            Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


gra na telefon
Opis gry

Drobni, bazarowi złodzieje nie są tak wyrafinowani jak przestępcy rabujący banki czy domy, którzy szukają okazji by zbić ogromny majątek. Mogłoby się wydawać, że takie drobne kradzieże nikomu nie szkodzą. Nic bardziej mylnego. Niestety, każda kradzież niesie za sobą wielką szkodę dla właściciela mienia, które zostało złupione. Poza tym złoczyńcy zachęceni do niekaralnego działania mogą stać się w przyszłości dużo gorsi. Dlatego należy ścigać zarówno dużych, jaki i małych przestępców.

Elise jest kierownikiem bazaru w Lyonie, gdzie ostatnio odnotowuje się zwiększoną liczbę strat w surowcach sprzedawanych na bazarze. Jak się okazuje celem złodzieja stała się zarówno żywność jak i inne drobne przedmioty. Nasza bohaterka została wezwana na bazar, by zbadać sytuację i odszukać ludzi odpowiedzialnych za te straty. Elise jest wszystkim bardzo zaskoczona i podejrzewa, że za całą sytuację odpowiedzialny jest ktoś z zewnątrz, ponieważ wszyscy pracownicy zawsze tworzyli przyjazną i uczciwą społeczność.


Znajdź obiekty - podobne gry

Perfect Weekend
Perfect Weekend
Popularność: 1004
Ocena: 4.8 (5)
Ukryte obiekty
Gry_mysz
Dla każdego określenie perfekcyjny weekend oznacza co innego. Dla niektórych osób taki weekend związany jest z wypoczynkiem na plaży, a dla innych w górach.

Perfect Weekend

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1004)
The Missing Informant
The Missing Informant
Popularność: 690
Ocena: 4 (5)
Ukryte obiekty
Gry_mysz
Jeśli oglądałeś kiedykolwiek seriale lub filmy kryminalne z pewnością wiesz kim są informatorzy. Bez takich osób większość śledztw mogłoby nie zakończyć się sukcesem ze względu na brak dowodów.

The Missing Informant

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(690)
The Fearless Explorers
The Fearless Explorers
Popularność: 591
Ocena: 3.6 (5)
Ukryte obiekty
Gry_mysz
Kyle i Lily są małżeństwem, które bardzo się kocha. Są jednak dosyć nietypowi. Nie należą do osób, które lubią siedzieć na miejscu i żyć w spokoju.

The Fearless Explorers

serce caleserce caleserce caleserce polserce puste
(591)
Storm Emergency
Storm Emergency
Popularność: 621
Ocena: 4.75 (8)
Ukryte obiekty
Gry_mysz
Katastrofy naturalne, takie jak burze czy bardzo silne wiatry, to jedne z tych spraw, nad którymi niestety ludzie nie mają kontroli. W dawnych czasach ciężko było je nawet przewidzieć i się na nie przygotować.

Storm Emergency

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(621)
Kingdom of Prosperity
Kingdom of Prosperity
Popularność: 461
Ocena: 5 (2)
Ukryte obiekty
Gry_mysz
Ojciec księżniczki Katarzyny jest już zmęczony rolą lidera i chciałby zrezygnować z funkcji króla na rzecz swej córki. Jednak księżniczka jest jeszcze młoda i zanim zacznie pełnić swój obowiązek, musi dowiedzieć się wielu rzeczy na temat sprawowania władzy i o swoich poddanych.

Kingdom of Prosperity

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(461)
Friends Reunion
Friends Reunion
Popularność: 32
Ocena: 5 (1)
Ukryte obiekty
Gry_mysz
Przyjaźnie należy pielęgnować, to fakt. Czasami utrzymujemy nasze znajomości tylko wychodząc z naszymi znajomymi gdzieś na miasto, by się zabawić.

Friends Reunion

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(32)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia - Copyright 2010