darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry ukryte obiekty / Camden Market


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Camden Market

Camden Market

Liczba zagrań:

2418

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,76 (45)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Miasto Camden jest znane ze swojego ogromnego targu. Znajduje się na nim mnóstwo różnorodnych produktów. Jest to miejsce, gdzie ludzie przychodzą odkryć nowe smaki i nowe talenty kulinarne. To również miejsce, gdzie pielęgnuje się dziedzictwo narodowe. Ten obszar jako oaza kultury jest bardzo popularny wśród turystów.

W niniejszej grze poznajemy Jacoba. Jest sprzedawcą na rynku w Camden. Przechodząc przez sklepy i tymczasowe trybuny spotykamy dwóch przyjaciół: Mary i Emily. Targowanie się o lepszą cenę to część doświadczenia przy zakupach na targach. Tego właśnie Mary i Emily nauczą się dzisiaj z Jakubem. Dwie przyjaciółki pojawiły się na rynku, by zrobić dobry interes i kupić to, czego potrzebują. Każdy sklep podbija cenę, a one muszą być stanowcze w postanowieniu ile chcą zapłacić. Camden Market to bardzo ruchliwe miejsce, każda ulica na tym rynku jest zatłoczona. Pomóż Mary i Emily kupić ubrania i akcesoria za rozsądną cenę!Znajdź obiekty - podobne gry

Stamp Collector

Stamp Collector

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2638)
Buried Secrets

Buried Secrets

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1741)
The Magic of Love

The Magic of Love

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(1272)
Pirates of Honor

Pirates of Honor

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(1996)
The Lost Empire Map

The Lost Empire Map

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(1832)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010