darmowe gry online
gry online logo menu1 menu2 menu3 menu4 menu5
Kategorie

Goodgame Empire Zamek

Gry / Gry gotowanie / Burger Restaurant Express


Burger Restaurant Express

Liczba zagrań:

1977

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,00 (27)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka


Opis gry

Prowadź bar fast-foodowy i obsługuj swoich klientów, którym kończy się cierpliwość kiedy muszą zbyt długo czekać na obsługę. Przyglądaj się dokładnie obrazkom tego czego chcą, by wykonać dokładnie to samo. Możesz kliknąć na obrazek w dymku, by się upewnić. W razie pomyłki u dołu po prawej znajduje się kosz. Co każdy poziom będą ci dochodziły nowe produkty i będzie większa szansa na pogubienie się, zatem opanuj sztukę kulinarną dobrze. Ciasteczka służą temu, by zwiększyć cierpliwość klientów. Na każdym poziomie należy zdobyć przynajmniej tyle pieniędzy ile znajduje się w celu Target.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę
Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z grami online przesyłanymi przez użytkowników. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010