darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry defense / Bois D'Arc

Bois D'Arc

Liczba zagrań:

769

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,08 (13)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Strzelaj z łuku do zbliżających się najeźdźców. Do wyboru masz jednego z trzech bohaterów, różniących się dwoma cechami: obrażeniami zadawanymi przez strzały i prędkością strzelania. Jeśli podczas obrony zamku Twoja budowla pozostanie nieuszkodzona lub odniesie małe uszkodzenia, otrzymasz komplet trzech gwiazdek, które będziesz mógł przeznaczyć na udoskonalenia. Zawsze staraj się mieć trzy gwiazdki, gdyż każda z nich jest cenna. Jeśli nie jesteś w stanie ukończyć w ten sposób poziomu, możesz zagrać w niego wiele razy, aż osiągniesz pełną liczbę. Dodatkowe gwiazdki możesz zdobyć podejmując wyzwania. Jeśli nie jesteś zadowolony z przebiegu akcji, spróbuj nie tylko dojść do większej wprawy w strzelaniu, ale również zresetuj przyznane punkty do udoskonaleń i rozdysponuj je ponownie. Dwie ostatnie umiejętności są unikalne dla każdego z bohaterów.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

Dodano: 2013-06-26 - 17:11 przez Vir

fajna daje 10/10 i do ulu

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010