darmowe gry online
gry online logo menu1 menu2 menu3 menu4 menu5
Kategorie

Goodgame Empire Zamek

Gry / Gry z humorem / Bad Piggies Online 2017 HD


Bad Piggies Online 2017 HD

Liczba zagrań:

501

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 3,50 (16)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze polserce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka
Scroll myszy: zoom
LPM: złap ekran i przesuń


Opis gry

Zabawa w konstruowanie nietypowych pojazdów, w których umieścisz świnię. Celem jest dotarcie do mapy. Wykorzystaj zatem dostępne elementy twojego wehikułu marzeń, by przemieścić się w odpowiedni sposób. Zdobądź wszystkie trzy gwiazdki! Będzie to dowodziło, że jesteś najlepszym konstruktorem. Oprócz realizacji celu głównego, drugą gwiazdkę zdobędziesz gdy udasz się po skrzynię. Natomiast cel do zdobycia trzeciej gwiazdki może być różny. Zwykle musisz zmieścić się w podanym czasie, jednak czasem musisz rozbić pojazd, zdobyć jeszcze jedną skrzynkę, nie stosować określonych części itd. Bardzo ważne! Nie musisz wszystkich trzech gwiazdek zdobywać przy jednym podejściu (zwykle się nawet nie da).Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę
Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z grami online przesyłanymi przez użytkowników. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010