darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry przygodowe / Anova

Anova

Liczba zagrań:

189

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 5,00 (1)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Gra przygodowa z zagadkami, robotami, częściami, latającymi piratami i mechaniką typu wskaż i kliknij. Pomagamy w niej Violet i jej robotowi Tinkowi w ich przygodach, które koncentrują się głównie na źródłach energii.

Anova to miasto, które 150 lat temu posiadało bardzo zaawansowaną technologię. Dopóki nie spadł meteor, przynosząc spustoszenie i siejąc chaos. Jednakże ten meteor posiadał wewnątrz najbardziej zaawansowane źródło energii, z jakim spotkano się do tej pory. Nazwano tę energią O-nergią. Rozpoczęła się prawdziwa złota era dla mieszkańców Anowy. O-nergia zmieniała każdy kawałek ziemi, którego dotknęła posyłając go w chmury. Niebawem chciwość i pragnienie kontroli przepływu O-nergii spowodowały wybuch wojny pomiędzy wyspami unoszącymi się na niebie. Wojna rozprzestrzeniała się szybko, nie oszczędzając nikogo. Spowodowała, że cała zgromadzona wiedza i historia została zapomniana. Nastał nowy porządek. Po wojnie nasza bohaterka Violet dorastała samotnie, marząc, by w przyszłości zostać bogatym piratem. Pewnego dnia poszukując zapasów znalazła starego robota pod stertą metali. Robot ten został najlepszym przyjacielem Violet. Wraz z nim udało jej się zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, żeby kupić sobie mały latający statek. W tym miejscu zaczyna się nasza przygoda.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010